Automater to proste i skuteczne narzędzie do sprzedaży.

Automater to proste i skuteczne narzędzie do sprzedaży

Automater to proste i skuteczne narzędzie do sprzedaży. Wiele osób szukających kluczy do gier widziało coś takiego „Automat 24/7”. Natychmiastowa sprzedaż kluczy, itp, itd. Pod tymi hasłami kryje się właśnie Automater. Automater to świetne rozwiązanie dla użytkowników Allegro (ale i eBay lub po prostu twojej strony internetowej). Przeznaczone głównie do szybkiego sprzedawania kluczy aktywacyjnych. Można wykorzystać tak jak większość do handlu kluczami do gier. Ale spokojnie można sprzedawać klucze do programów. W sumie gdyby się zastanowić to można też wykorzystać do innych celów.

Automater to proste i skuteczne narzędzie do sprzedaży

System prosty – ustawiasz aukcję. Tworzysz bazę kodów. Podpinasz (synchronizujesz) Automater z Allegro. Wybierasz aukcję. Dodajesz monitoring (czyli dopinasz bazę kodów). Ktoś płaci za kod. Natychmiast po zaksięgowaniu system z Automatera wysyła na e mail użytkownika z Allegro kod do gry.

Napisane jest to jakby było to wszystko proste ale uwierzcie mi – tak jest faktycznie. Sam to przetestowałem. Jestem 100% zadowolonym użytkownikiem. Automater oferuje opcję darmową (klucze wysyłane są z opóźnieniem) lub płatną (klucze wysyłane są natychmiast). Opcja darmowa według mnie jest dobra do sklepów osadzonych na własnej witrynie (i tak każdy jest przyzwyczajony do jakichś czasów wysyłek). Natomiast na Allegro nie polecam darmowej opcji. Jest duża konkurencja i każdy korzysta z natychmiastowych wysyłek kluczy. To jest norma. Sam koszt takiej płatnej opcji jest naprawdę minimalny. Więc polecam.

Dobry jest system sprawdzania duplikatów kluczy wklejonych do bazy danych w Automaterze.

No i jeszcze jedna świetna rzecz – system reklamacji. Czytelne powiadomienia w Automaterze. Wszystko załatwisz z poziomu systemu tego serwisu. Monitorujesz całą rozmową. Też to przetestowałem.

Automater się rozwija. Zobaczymy co zaoferują w przyszłości. Jest to produkt polski. Z czystym sumieniem go polecam.

Wracając do moich przemyśleń co do innego wykorzystania Automatera: wysyłane są wiadomości do użytkowników. Wiadomości można komponować więc w sumie to można sprzedać w ten sposób wszystko (link do swojego e booka).

Link  do Automatera: automater.pl

Written By
More from Rithven

Kupowanie fanów Facebook fanpage na Allegro?

Kupowanie fanów Facebook fanpage na Allegro? To kolejna możliwość by wypromować swój...
Read More