Dodawanie portali społecznościowych do strony internetowej

Dodawanie portali społecznościowych

Dodawanie portali społecznościowych do strony internetowej to będzie temat moich kolejnych artykułów. Nie zapomniałem, że nie wyczerpałem tematu związanego z Facebook (tu jeszcze dużo mam do napisania) a w szczególności promocji skutecznej Facebook i promocji nieskutecznej Facebook. Dzisiaj tylko zakreślę co znajdzie się w najbliższym wpisie.

Jak podpiąć portale społecznościowe do strony internetowej?

Wbrew pozorom dodawanie portali społecznościowych nie jest trudne (technicznie) ale bardziej czasochłonne. Niemniej mogę się pochwalić iż stworzenie od podstaw serwisu informacyjnego z podpiętymi 6 portalami społecznościowymi i stworzeniem 3 aplikacji pod ten serwis plus zrobieniem logo, obrazu tła i dopasowanie do odpowiednich portali społecznościowych oraz ustawienie wewnętrzne tych portali zajęło mi.. i tu powinienem zamilczeć gdyż przecież w internecie oraz na portalach freelancowych ewentualnie na serwisach typu allegro jest informacja,że to poważna praca wymagająca poważnych zarobków. Zresztą, może wrócę do tego tematu jak znajdę więcej czasu by udostępnić moje możliwości za racjonalne wynagrodzenie (czytaj cena nie wzięta z sufitu). Ale teraz sam mam w głowie 100 pomysłów i nie mam czasu by je zrealizować. Żeby uspokoić szukających haczyków w tym co piszę dodam iż aktywnie udzielam się na Wikipedii i mam już za sobą większe zamieszczone tam artykuły pro publico bono.

Dodawanie portali społecznościowych

Zamierzam wyjaśnić poszczególne etapy z uwzględnieniem zdjęć i właśnie z tego powodu artykuły pojawią się później. Zresztą same dodawanie portali społecznościowych to nie wszystko bo trzeba je tam odpowiednio skonfigurować co wbrew pozorom nie jest łatwe (co dodać, jakie informacje, jak ustawić, co ukryć). To plany. Zobaczymy kiedy je zrealizuję.

Written By
More from Rithven

Niechciane atrakcje w Turcji

Niechciane atrakcje w Turcji. To krzywdzący tytuł ale w odpowiednim kontekście bardzo...
Read More