Kupowanie fanów Facebook fanpage na Allegro?

Kupowanie fanów Facebook fanpage

Kupowanie fanów Facebook fanpage na Allegro? To kolejna możliwość by wypromować swój Facebook fanpage. Oczywiście każdy kto ma swój fanpage wie,że zdobywanie fanów jest o wiele trudniejsze niż zabieganie o inne czynności na swoim fanpage. Ale też zdobyci fani są o wiele cenniejsi niż mnóstwo like wpisu,like filmu,like zdjęcia czy komentarze do tych twoich aktywności na Facebook fanpage. Dlaczego warto zabiegać o fanów na Facebook fanpage wyjaśniłem krótko w wcześniejszym wpisie. Wracając do głównego tematu trzeba podkreślić iż to co powiedziałem (fani są cenniejsi) być może brzmi szorstko ale tak też uważa sam Facebook. Wystarczy iż spróbujecie ustawić reklamy kupione na samym Facebook. Reklamy postów,zdjęć,filmów są po prostu tańsze niż reklama samego fanpage. Dlaczego? Bo reklama Fanpage jest nastawiona na pozyskiwanie fanów. A jak już wspomniałem aktywni fani zrobią o wiele więcej na późniejszym etapie niż wykupienie reklamy za tysiące złotych na Facebook. Zadałem wcześniej pytanie czy reklamować się na Facebook? Udowodniałem,że jest to pomocne w wypromowaniu Twojej strony internetowej. Starałem się też wykazać iż reklamowanie swojej strony poprzez Allegro czyli kupienia na Allegro reklamy Facebook fanpage jest stratą pieniędzy. A co z innymi ofertami na Allegro związanymi z Facebook?

Kupowanie fanów Facebook fanpage na Allegro

Na Allegro znajdziecie oferty dotyczące kupowania fanów. Nie będziecie mieli możliwości zobaczenia w jaki sposób to się dzieje. Niemniej gdybyście poszukali w Google używając angielskich słów kluczowych nagle okaże się iż to co oferują na Allegro czyli kupowanie Facebook fanów to taka sama strata pieniędzy jak kupowanie reklamy Facebook fanpage na Allegro. Powód jest ten sam. Co prawda zwiększy się Wam ilość polubień Facebook fanpage ale polubiły was fałszywe konta. Czyli nie będziecie mieli z tego oprócz wizerunkowego żadnego pożytku.

Kupować Facebook fanów czy nie?

Na pytanie czy kupować fanów na Allegro nie ma prostej odpowiedzi. Przedstawię Wam moje przemyślenia na ten temat. Zdecydujecie sami.

Kupujemy fanów Facebook Fanpage

Najpierw zajmijmy się kwestią iż kupujemy. Jak już wspomniałem taki kupiony fałszywy fan nic nam nie daje. Niemniej w internecie pojawia się często takie pytanie. Kto częściej zalajkuje fanpage – czy ten co zobaczy,że fanpage ma 10000 polubień czy ten co zobaczy,że fanpage ma 500 polubień? Oczywiście chciałbym Wam powiedzieć,że to nie ma znaczenie bo liczy się sama jakość Facebook fanpage. Ale tak nie jest. Raczej zalajkuje ten fanpage gdzie jest o wiele więcej fanów. Bo przecież 10000 ludzi nie może się mylić.

Nie kupujemy fanów Facebook Fanpage

Zostajemy z fanpage z kilkoma – kilkuset polubieniami. Oczywiście sam widok tak chudego fanpage boli nas. Najgorsze jest to – tak sobie myślimy iż po prostu przez ten fakt rozwój naszego fanpage jest taki wolny. Mało się dzieje, mało ludzi pisze. To nie przekłada się na naszą stronę internetową (jeżeli działamy szerzej) lub po prostu nie możemy się wybić na samym Facebook. Bo przecież im mniej fanów tym mniej przekazują dalej nasze wpisy. Mam dla Was dobrą wiadomość. Warto jednak nie kupować fałszywych fanów gdyż Facebook trochę „oszukuje” to znaczy nie wszystkie nasze wpisy zobaczy każdy fan. Jakiś procent jest pomijany w wyświetlaniu na stronie głównej fana. Czyli po prostu im masz więcej fałszywych fanowskich polubień tym mniej prawdziwych fanów zobaczy twoje wpisy. Dlatego napisałem oszukuje w cudzysłowie. Bo w tym przypadku działa to na naszą korzyść gdy przyrównamy fanpage pełnego fałszywych kont do prawdziwego fanpage.

Kupowanie fanów Facebook fanpage. Podsumowanie

Osobiście zachęcam do nie korzystania z kupowania fanów na Allegro. Zobaczycie sami iż stworzenie prawdziwego fanpage jest może trudniejsze na początku ale rozbudowa Facebook fanpage będzie dużo łatwiejsza w późniejszym okresie w porównaniu z fanpage pełnym fałszywych kont które zabiorą Wam ruch na Waszym Facebook fanpage.

Written By
More from Rithven

Rithven poleca – restauracja Kwadrans w Kazimierzu Dolnym

Rithven poleca – restauracja Kwadrans w Kazimierzu Dolnym. O samym Kazimierzu Dolnym...
Read More