Newsmag magazyn gazeta portal szablon wordpress

Newsmag magazyn gazeta portal szablon wordpress

Newsmag magazyn gazeta portal szablon wordpress. To jest bardzo dobry szablon wordpress dla każdego kto chce zrobić ze swojej strony internetowej bardzo rozbudowany magazyn informacyjny a w zasadzie wręcz gazetę. Po wysiłku włożonym w zaprojektowanie strony wraz z tym szablonem nie ma możliwości byś nie był zadowolony z efektu końcowego. Podkreślę słowo „wysiłek”. To zresztą słowo klucz we wszystkim co będziesz robił lub robisz w internecie. Ja nie ufam hasłom „za darmo”, „bez problemu”, „szybko”, „tanio”, „generator” i innym takim sloganom. Ale w przypadku hasła „Newsmag magazyn gazeta portal szablon wordpress” wszystko się zgadza. Opiszę moje wrażenie z używania tego szablonu.

Newsmag magazyn gazeta portal szablon wordpress

To jest szablon wordpress dla dużych projektów. Możesz zrobić swoją stronkę internetową na tym szablonie ale jeżeli to nie będzie naprawdę rozbudowany magazyn to po prostu nie kupuj szablonu Newsmag. Będziesz nie zadowolony z tego szablonu. To zresztą dobry pomysł na kolejny artykuł. Są gry cudowne na etapie wstępnym i gry które cudowne są dużo później. Kolejne porównanie – zapachy. Szablon Newsmag ma cudowną późną nutę zapachu.  Niemniej początki są trudne i dlatego nie nadaje się na proste strony gdzie w zasadzie na początkach się kończy.

Newsmag szablon wordpress

Siłą szablonu Newsmag są dwie rzeczy: Visual Composer oraz oparcie głównych działów na kreowanych stronach (nie wpisach – artykułach bo te robisz dość podobnie jak w innych szablonach). I tak trzeba używać Newsmag. Tworzysz stronę „home” i z pomocą Visual Composer ustawiasz sekcje – kategorie w których decydujesz jak mają się pokazywać wpisy (duże zdjęcie i tytuł, małe zdjęcie i wyciąg z artykułu itp itd). Efekt porównywalny z każdą topową gazetą na świecie. Tak samo robisz strony dla mniejszych działów (świat,gry,muzyka,nowości, prawo). Strony podpinasz pod menu. To wszystko zajmuje dużo czasu. Zresztą prowadzenie strony w stylu magazyn, gazeta zajmuje bardzo dużo czasu. Pamiętaj o tym fakcie. Szablon jest responsywny. Świetnie wygląda na tabletach i smarfonach. W zapleczu administracyjnym można ustawiać podstawowe detale (ogólny kolor). No i najważniejsza część – ma wbudowany w panelu administracyjnym rozbudowany dział – reklamy. Łatwo i przyjemnie wklejasz kod AdSense.

Newsmag magazyn gazeta portal szablon wordpress

Newsmag magazyn gazeta portal szablon wordpress – jest świetnym szablonem ale przeznaczonym dla bardzo dużych projektów. W mojej ocenie projektów kilku osobowych. Jeżeli jesteś samotnym bloggerem – nawet aktywnym, mającym czas wybierz dla swoich potrzeb inny szablon.

Written By
More from Rithven

Wapienne tarasy Pamukkale czyli basen Kleopatry

Wapienne tarasy Pamukkale czyli basen Kleopatry. Napisałem przewrotnie bo to wcale nie...
Read More