Zarabiaj darmowe bitcoiny w 2017 roku

Zarabiaj darmowe bitcoiny

Zarabiaj darmowe bitcoiny. To hasło przewija się od lat. Każdy szuka sposobów by się wzbogacić. Kiedyś sam bawiłem się w bitcoiny. Teraz trochę odświeżyłem temat sam się przekonując co się zmieniło na rynku. Może od razu odpowiem czy jest możliwe zarobienie darmowych bitcoinów w 2017?

Nie. Czasy się zmieniły. A teraz omówię temat.

Zarabiaj darmowe bitcoiny

  1. Kraniki czyli faucet: prosty mechanizm – co jakiś czas daną kryptowalutę mogłeś w określonej (najczęściej minimalnej) ilości przesłać na swój portfel gdzie mogłeś ją sprzedac i kupić bitcoiny (czy inne wartościowe altociny). W 2017 z kraników nie uzbierasz czegoś sensownego nadającego się do wypłaty. Jest ich o wiele mniej niż kiedyś, dają tak dziwną walutę (bo walut teraz w porównaniu z kilkoma lat wstecz jest o wiele więcej),że nie wiesz co z nią zrobić – czyli zmarnowałeś czas.
  2. Loterie – nigdy nie były dobre ale teraz jest mnóstwo stron gdzie po prostu oszukują (kradną twoją walutę przesłaną do grania, strony powstają setkami i setkami znikają po miesiącu).
  3. Kopanie. Samemu w domu? Nie opłaca się. wyjaśnię później dlaczego. Kopanie w cloud mining (czyli wykupowanie kontraktów na kopanie) to też już umierający temat. Moje spostrzeżenia opisze później.

Uwagi ogólne: w internecie znajdziesz mnóstwo stron gdy wpiszesz w google „zarabiaj darmowe bitcoiny” – ale 99% to scam czyli oszustwo. W sumie stracisz tyle czasu który mogłeś poświęcić na zarabianie w inny sposób iż moje podsumowanie jest takie: jeżeli jesteś zwyczajnym domowym użytkownikiem internetu to omijaj wszystko co wiąże się z hasłem: zarabiaj darmowe bitcoiny!

Zarabiaj darmowe bitcoiny

Na koniec dodam iż przeglądając „oferty” odnośnie frazy „zarabiaj darmowe bitcoiny” doszedłem do wniosku iż w 2017 roku można zarobić bitcoiny tylko w jeden sposób – system referralów czyli taki system gdzie polecasz strony (bardzo często scam strony) by ktoś się zarejestrował z Twojego polecenia, coś kupił a Ty szybko póki strona istnieje spróbował cokolwiek wypłacić. Jak dla mnie jest to udział w grupie przestępczej. Takie tam moralne rozterki.

Written By
More from Rithven

Pałac Lipskich w Czerniejewie. A dookoła piękny park.

Pałac Lipskich w Czerniejewie. W czasie jednych z podróży z żoną typu...
Read More