Agir Niemiecki krążownik IX poziomu. Ogólnie świetny ale mimo swojej dość dużej puli HP i w sumie niezłego pancerza może nie wytrzymać bitew PvP (dużo takich dość przyzwoitych Pommern, które zjadają inne okręty na śniadanie). Gdybym miał chęć uczestniczenia w obecnych bitwach PvP to zasiadłbym do lotniskowca albo do takiego okrętu jak Pommern (na każdym poziomie są okręty wytrzymujące pole walki). Wolałbym Yorcka czyli dwa poziomy niżej, bo to okręt świetny i raczej wylosuje Tobie przeciwników gdzie ugrasz swoje.

Agir Niemiecki krążownik IX poziomu

Niemniej Agir to moja najlepsza premka jak do tej pory. Idealnie pasuje pod mój styl walki – czyli pchasz się do przodu, kręcisz piruety, strzelasz, torpedujesz i sypiesz dookoła z dodatkowej. Mimo, że to krążownik to gra się nim jak pancernikiem. Można oczywiście grać jak typowym krążownikiem. W ogóle ten okręt ma wiele możliwości i jest w stanie zaspokoić potrzeby wielu graczy. Dodatkowo warto wspomnieć o jego niezłej obronie przeciwlotniczej. Przy przeciętnej drużynie (chodzi o umiejętności) grającej w IX i w X przeciwko botom 4 czy więcej fragów i grubo powyżej 100k dmg dla Agira to nie wyzwanie. W bitwach PvP gdzie każdy stoi daleko i sypie zza wyspy jest już problem (zwiad lotniczy pozwala sypnąć tuż za wyspę a z bez zwiadu już nie mamy takiej możliwości) – tam się ciuła punkty uszkodzeń bardzo uważając by samemu nie dostać dewastacji.

Agir Niemiecki krążownik IX poziomu -podsumowanie

Podsumowując: szybki, niezła pula HP, dobre działa o bardzo przyzwoitym zasięgu, świetna dodatkowa i przeciwlotnicza, torpedy i niemieckie hydro. Takie jak dla mnie mocne 8/10. Mogę powiedzieć, że dość dobrze radzi sobie na rankingówkach w wersji 3 na 3. Co więcej, po zapoznaniu się z Pommernem (napiszę o nim później) dochodzę do wniosku, że Agir nie jest taki słaby jak mi się wydawało wcześniej (świetny ale delikatny) w PvP. Ktoś kto lubi grę stylem – wbijamy się do środka i naparzanka z obrotu – niech bierze Agira w ciemno (tak samo Tirpitza, Odina).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here