Darmowy kapitan i kontener z kolekcji Azur Lane. Postanowiłem za darmo zobaczyć te anime cuda wprowadzone do World of Warship. Zarejestrowałem się na Amazon Prime. Co prawda musiałem podać nr karty bankomatowej ale dostałem 7 dni triala (dopiero później będzie ściągany abonament) i w każdym momencie mogę się wycofać. Tak więc na chwilę obecną mam dostęp do darmowych pierdół dawanych graczom WOWs a będących użytkownikami Amazon Prime (tylko pamiętajcie – musicie powiązać konto główne WOWs z Amazon Prime. Jest to tak samo proste jak powiązanie z Fb).

Darmowy kapitan i kontener z kolekcji Azur Lane

Jak widać na załączonym obrazku mogłem kliknąć dwie oferty. Co ważniejsze widać, że w przyszłości też coś będzie do wzięcia.

Pierwsza to nawet niezły pakiet bo: darmowy kapitan Ashley Violet 10 poziom (może pływać na wszystkich statkach amerykańskich); 500 dublonów (yeah!);3 dni konta premium (trzy dni później mogę kupić kolejny miesiąc :D); 1 milion srebrników (jestem na VIII – X tierach już i wszystko kosztuje majątek – przyda się).

Druga oferta to taki prezent z pupy albo prezent, którego nie wykorzystasz w sumie. Bo co otrzymujemy? Dostajemy misję (zdobyć kilka tysięcy PD/XP) po której mamy kontener premium Azur Lane. A jak go otworzymy to dostajemy kilka kamo i flag jednorazowych oraz to o czym myślałem myśląc o pupie czyli kapitana anime z kolekcji Azur Lane. Ja dostałem nieźle wyglądającą panią kapitan do statku premium (włoski okręcik). No właśnie – te panie są przypisane do statków premium (każda może pływać konkretnym, jednym statkiem). By wykorzystać taką panią musiałbym wydać o wiele więcej dublonów niż te 500 (takie życie).

No dobra – co by nie było to trochę dobroci za darmo dostałem. Czy to się opłaca? W sumie 500 dublonów w tym jest najważniejsze. Dostaniemy to za kilka kliknięć. Więc według mnie warto.

Stronka gdzie możemy sobie to wyklikać znajduje się pod tym adresem: gaming.amazon.com/loot/worldofwarships.

Podsumowując: dla mnie ta oferta jest o tyle fajna, że nigdy nie udaje mi się trafić na te nagrody za oglądanie streamów na twichu czy YT. Tak więc w końcu coś mam.

3 KOMENTARZE

  1. […] Moje zdanie na temat tej oferty: jak ktoś ma ten abonament Amazon Prime to jest oczywiście fajna oferta bo zawsze coś dostajemy za darmo. Jak ktoś nie ma abonamentu to uważam, że nie warto go zakładać po to by dostać te prezenty – 3 dni granie okrętem premium i te 5 kontenerów kompletnie nie są tego warte. A już w ogóle to przestrzegam przez założeniem triala 7 dniowego (i wycofanie się z oferty) by zdobyć te prezenty. Ja tą opcję zostawiłbym na moment jak pojawi się coś fajnego. Bo to co teraz jest fajne nie jest (jak zresztą i poprzednie prezenty do WOWs z Amazon Prime) […]

  2. […] Moje zdanie na temat tej oferty: jak ktoś ma ten abonament Amazon Prime to jest oczywiście fajna oferta bo zawsze coś dostajemy za darmo. Jak ktoś nie ma abonamentu to uważam, że nie warto go zakładać po to by dostać te prezenty – 3 dni granie okrętem premium i te 5 kontenerów kompletnie nie są tego warte. A już w ogóle to przestrzegam przez założeniem triala 7 dniowego (i wycofanie się z oferty) by zdobyć te prezenty. Ja tą opcję zostawiłbym na moment jak pojawi się coś fajnego. Bo to co teraz jest fajne nie jest (jak zresztą i poprzednie prezenty do WOWs z Amazon Prime) […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here