Groser Kurfust Niemiecki pancernik X poziomu. Groser Kurfust to niemiecki pancernik, która da Tobie możliwość spokojnego pogrania przeciwko innym okrętom poziomu X. Wspaniały w wyglądzie o ogromnej ilość HP z niemieckim hydro i działami bardzo przyzwoitymi (aczkolwiek czas przeładowania duży). Drzewko niemieckich pancerników jest jednym z lepszych i w sumie mógłbym je resetować dla punktów badawczych i znów bez grymasu na twarzy je przechodzić ale.. no jakże nie mieć takich cacuszek w porcie, dostępnych od ręki? Dlatego męczę się z innymi drzewkami.

Groser Kurfust – Żelazny Krzyż

Ah, bym zapomniał. Zdobyłem kamuflaż „żelazny krzyż”. Idealnie pasuje do pancernika Groser Kurfust. jeszcze tylko specjalny kapitan, 3 flagi główne, sygnałówki i witaj piękności moje…

Groser Kurfust Niemiecki pancernik X poziomu – analiza

Po czasie wszedłem do tego wpisu by uzupełnić swoje wrażenia z dłuższej gry. Aż czuję radość bijącą z tych moich achów i ochów. I tak. Podtrzymuję moją opinię, że jest to bardzo dobry okręt. Dodam, że ma przydatną dodatkową. Ogólnie jest lepszy od Yamato bo niemiecki pancernik może znaleźć się sam na polu bitwy i przetrwać. Ma te atuty jak hydro i dodatkowa a więc jakoś ochroni się i może ustrzeli ddeka (dodatkowa ma duży zasięg). Co do obrony AA jest taka sobie ale w mojej ocenie lepsza niż na Yamato.

Czytałem opinie, że okręt ten to polana benzyną cysterna – bardzo łatwo płonie. No cóż, warto jednak mieć kapitana i moduły na przeżywalność – wtedy nie czuje się tej łatwopalności. I od razu powiem, że spokojnie starczy punkcików by dać w kapitanie dodatkową i adrenalinę.

Ostatni gram w rankingwce dla X. Okręt ten lepiej radzi sobie niż Yamato (takie moje wrażenia).

Groser Kurfust Niemiecki pancernik X poziomu – podsumowanie

Polecam i jeszcze raz polecam. Nie grałem każdym pancernikiem drzewkowym z X poziomu ale jak na razie Groser Kurfust jest u mnie na topie. Zresztą – każdemu polecam każdy okręt X poziomu. Pojawiają się w World of Warships eventy dające sowita nagrodę za grę dychą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here