Odin Niemiecki pancernik VIII poziomu. Ulepszony albo raczej trochę inny Tirpitz. Mocniejszy. Lepsze działa (układ 2×3 z przodu jest bardzo przydatny ale często doświadczysz, że groch od ściany się odbija), świetna dodatkowa i torpedy. Niemniej mała ilość HP powoduje, że nie możemy przeszarżować.

Odin Niemiecki pancernik VIII poziomu – bitwy coop

Ogólnie polecam. Mi osobiście grało się tym okrętem (i gram nadal) świetnie. Mam takie wrażenie, że ktoś go za bardzo wykastrował (z czasów testowania i wprowadzania do gry) ale w bitwach coop nie jest to problemem. Ogólnie okręt, który może śmiało bić się 1 na 1 z każdym innym (ale trzeba uważać bo mieć 100k HP a 50k HP to duża różnica). Może delikatnie nad wyrost ale uważam, że w tym trybie jest to okręt OP.

Odin Niemiecki pancernik VIII poziomu – bitwy randomowe

Niestety Odin nie wytrzymuje bitew randomowych. Gdyby były walki tylko ósemki na ósemki to bym polecał. Ale może wylosować często wyższe poziomy i wtedy słabo. Bolesna jest ta pula HP a i odgryzać się na odległość ciężko (a działa główne mają jak dla mnie za małą siłę przebicia). Niemniej często można wykorzystywać bardzo daleką dodatkową. Z drugiej strony o torpedowaniu można zapomnieć. Niemniej Doceniam świetne ułożenie wyrzutni torpedowy czyli z tyłu. Daje to w bardzo rzadkich sytuacjach okazję do pokarania goniącego przeciwnika. Ogólnie okręt ten jest dość mocno uzależniony od losowania drużyn. I mimo, że jest to VIII i ma lepszy MM to w mojej ocenie na randomie mniej mogę zrobić niż na też mocno cierpiącym Pommernie. Kończąc: skrzywdziłbym Odina dając tylko ocenę „średni”. Jest dobry ale to za mało na PvP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here